www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Как да се отървем от циганите


Страници: (2) [1] 2  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Как да се отървем от циганите
Eлтимир
Публикувано на: 8.10.2005, 15:02
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



КЕ ГИ ТЕПАМЕ ЛИ КИТАЙЦИТЕ
Много мислих по въпроса как да се отървем от циганите. Ето до какво решение стигнах.
В България живеят няколко хиляди китайци. Да хванем и да ги изколим. Всичките. После Китай ще ни обяви война и ще ни окупира. След като ни окупира, ще въведе тук китайските закони. А както знаем, в Китай смъртното наказание не е отменено. Нещо повече. За престъпления като посегателства срещу енергетиката, за посегателства срещу транспорта, за групови разбойнически нападения, за убийства и изнасилвания обвиняемите се осъждат по бързата процедура. После ги карат до най-близкия стадион и там изпълняват присъдите. Публично. За пример и назидание. Уверявам ви, че само след една година китайска окупация, в България няма да остане жив мангал.
Та сега питам: не е ли най-добре да ги почваме китайците. Пък все ще измислим къде да ги копаме.


--------------------
PM
Top
Mistique
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Елтимир - "що се косиш...да умуваш"? (Лемс случих ли го по шопски? smil3dbd4e398ff7b.gif )

И двата плана за България предвиждат тотално очистване и на българите и на циганите. Знаеш нали - ислямизирането и евреизирането на страната.....

Като гледам европата се ислямизира, щатите се евреизираха, африка се оголизира, Южна Азия (индиа, афганистан, пакистан и прочие) се милитазира, Израел се палестианира, а ние го духаме.

Прав си обаче, че на китайците им писна на сламените шапки и скоро ще въведат ред - с помощта на голямата мечка - Русия. В тях ми е надежадата. smil4334ad8a149e0.gif
PMEmail Poster
Top
Scapegrace
Публикувано на: 10.10.2005, 15:45
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 24
Участник # 134
Дата на регистрация: 5-October 05



МВР ДЕБНЕ!
PM
Top
ЛЕМС
Публикувано на: 11.10.2005, 9:13
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 293
Участник # 26
Дата на регистрация: 22-July 05



QUOTE (Mistique @ Oct 9 2005, 01:55 AM)
Елтимир - "що се косиш...да умуваш"? (Лемс случих ли го по шопски? smil3dbd4e398ff7b.gif )

Почти си го `целнала`, Мистик. smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4ddd6835f.gif
Приказката е:"Оти да се ко`сим, като че ми мине?..."
Има обаче и една още по-по-най: smil4334a62fd4260.gif
"Ум царува, ум - робува. УМ ПАТКИ ПАСЕ"

smil4334abded4493.gif
Обаче изводите ти за близкото бъдеще на България са 97% верни. Ще ни затрият гадовете. Надеждата (не обаче Михайлова де) не е да гоним Михаля, а да опитаме нищожния 3%-ен шанс да попречим на плановете Им. Във тази връзка ето ти и 3-тата `умност`:
"Вълче ВРЕМЕ, овчи НРАВИ! ..."
Баси смотания ВИК( в оригинала е "век").

"...ВЪЛК ако от теб не става ...
СТАВА ПРЕВЪЗХОДЕН СТЕК".
smil4334a5a360a6a.gif smil4334aa05d5cb2.gif smil3dbd4d8676346.gif

Има ли `вълци` тука или само е кулинария????
smil3dbd4e398ff7b.gif
smil4334ad8a149e0.gif
smil4334af067a7a3.gif smil4334af067a7a3.gif smil4334af067a7a3.gif


--------------------
??????????????? ? ?????? ? ????????.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 11.10.2005, 9:43
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Абе мен ако питате Михаил Тимофеевич Калашников много добре го е измислил онова приспособление за самозащита.User posted image

User posted image


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
ЛЕМС
Публикувано на: 11.10.2005, 10:22
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 293
Участник # 26
Дата на регистрация: 22-July 05



QUOTE (georgi_nz @ Oct 11 2005, 09:43 AM)
Абе мен ако питате Михаил Тимофеевич Калашников много добре го е измислил онова приспособление за самозащита.User posted image

User posted image

Браво бе, georgi_nz! Разбирам те - "отличничка" съм на този ... хммм "инструмент"! Адски готин ЗВУК издава в действие и си е вид музика!
Обачеееее ... Това е много РАЗТОЧИТЕЛЕН начин за решение на проблема с чандалата. Все некоя мърша ще оцелее и после ... трябва втори път ДА СЕ КОСИ буренака.

Най-готско си е да направим като в песента на `Иръпшаните`- "ЕДНОПОСОЧЕН БИЛЕТ" !!! ТАКА като им сменим `местоживеенето` ЩЕ НАУТРАЛИЗИРАМЕ голямата част от враговете си! smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil4334a5a360a6a.gif и после със спестените пари за амуниции може и "тухла по тухла" да вдигнем СТЕНАТА (обратно на "пинк флойд") ... и да си пуснем 100 КАБА ГАЙДИ!!!

Ех МЕЧТИИИИИИИ!
smil4341944e6b0c8.gif

Това съобщение е редактирано от ЛЕМС на 11.10.2005, 14:20


--------------------
??????????????? ? ?????? ? ????????.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 11.10.2005, 11:31
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Чандала вирее там където има условия за това и са като тревата троскот ( лат.: Cinodon Dactilum) веднъж като се вкоренят се въдят прогресивно. Ако им стане трудно да живеят в България, те ще почнат да се изселват в Европа. Точно затова Европата ги толерира толкова в България, че да не почнат да се изселват. Затова изсипва милиони тук по фондации.
А ако станем суверенна държава изселването на циганите е неизбежно по Европа( поне на голяма част от тях) . Ще тръгнат на талази и табори с микробуси и автобуси навън, където препитанието е по лесно и има какво да се краде и проси.
За мен всичко е въпрос на държавна политика и ако има стратегия за изселване и редукция на цигани - няма начин броя им да не стане наполовина за десетина години.

А циганската престъпност погледната от ниво на един министър не е никакъв проблем : полицията знае кои са тарторите и за един месец може да ги навре в кучи ..з .
Отделен е въпросът, че циганските тартори са свързани сега със месните полицейски шефове и българи-мафиоти. Затова казвам, че на ниво министър се решава проблема най елегантно: сменят се сегашните шефове-маскари с нови-немаскари и се инструктират каква е крайната цел. И след като няма вече политическа протекция - по бързата процедура виновните в затвора.

Понеже познавам циганската психология смея да заявя : Когато циганина усети че има безнаказаност той винаги стига до крайности , но когато е сигурен че ще го хванат , бият или затворят - той е плах и послушен. Т.е. при циганите реакциите са първосигнални и не са определени от осъзнаване или убеждения.
Водят се от директните фактори с които се сблъскват: става студено - тръгват за дърва ; докато има ядат и пият - като свърши тръгват да просят ; когато няма охрана крадат - когато ги набият повече не се появяват.

Тези характерни черти на чандала може би са залегнали в плана за унищожаването на българския етнос: лесно се развъждат, лесно се изселват, лесно се редуцират.
Циганите са помощния лост за нашето затриване.
След като останат само цигани - евреите ще им изкупят земите (като в палестина) и изместят съвсем без проблеми. Което не може да стане при наличие на българи.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Миро
Публикувано на: 11.10.2005, 12:04
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



ЛЕМС малко се обърка,ама няма нищо-туй с калашника го пусна Жорката.Обаче можеш да прибавиш още един отличник към списъка и то на нощни стрелби.
PMUsers Website
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 11.10.2005, 12:29
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Аз не винаги съм бил отличник на стрелбите, но резултатите ми е бил около "много добър". Понеже голяма част от службата изкарах с "Баба Дона" ( ПК 7.62 - Пулемьот Калашников) знам, че което не става с точност - става с много куршуми.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
ЛЕМС
Публикувано на: 11.10.2005, 14:29
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 293
Участник # 26
Дата на регистрация: 22-July 05



Eй, ма вие не сте разбрали основната ми мисъл:
ДА ГИ НАТИРИМ БЕЗ ПРАВО НА ЗАВРЪЩАНЕ!!!!

Те и сега си щъкат из Ивропата, ма НИ ГИ ВРЪЩАТ скорострелно - при първото провинение на чужда територия са АУТ!!!!

Нали се пишат "роми" и не се имат за българи - ДА ИМ ОТНЕМАТ БЪЛГАРСКИТЕ ПРАВА, щом не си спазват БЪЛГАРСКИТЕ ЗАДЪЛЖЕНИЯ!

А по повод `министерското` вмешателство ... НЦ!!! Няма да стане! Поне докато не обявят ВОЕННО ПОЛОЖЕНИЕ у нас.

ТЪРСИ СЕ .... Българският ПИНОЧЕТец!!! И на всяка цена да е ВЪЗДЪРЖАТЕЛ!
(За да не изпаднете в заблуждение пояснявам: ДА НЕ КОНСУМИРАТ "РОМ"!!!)

Някакви Други размисли?

П.П. Извинявай, Миро - оправих грешката с обръщението в предишното ми мнение!

Това съобщение е редактирано от ЛЕМС на 11.10.2005, 14:39


--------------------
??????????????? ? ?????? ? ????????.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 11.10.2005, 14:59
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (ЛЕМС @ Oct 11 2005, 02:29 PM)
Eй, ма вие не сте разбрали основната ми мисъл:
ДА ГИ НАТИРИМ БЕЗ ПРАВО НА ЗАВРЪЩАНЕ!!!!

Те и сега си щъкат из Ивропата, ма НИ ГИ ВРЪЩАТ скорострелно - при първото провинение на чужда територия са АУТ!!!!

Нали се пишат "роми" и не се имат за българи - ДА ИМ ОТНЕМАТ БЪЛГАРСКИТЕ ПРАВА, щом не си спазват БЪЛГАРСКИТЕ ЗАДЪЛЖЕНИЯ!

А по повод `министерското` вмешателство ... НЦ!!! Няма да стане! Поне докато не обявят ВОЕННО ПОЛОЖЕНИЕ у нас.

ТЪРСИ СЕ .... Българският ПИНОЧЕТец!!! И на всяка цена да е ВЪЗДЪРЖАТЕЛ!
(За да не изпаднете в заблуждение пояснявам: ДА НЕ КОНСУМИРАТ "РОМ"!!!)

Някакви Други размисли?

П.П. Извинявай, Миро - оправих грешката с обръщението в предишното ми мнение!

Нямам нищо против военното положение, но гадовете отрано деполитизираха воените и изритаха най будните от армията. Останали са само военни неспособни да докарат военно положение. Разни офицери дето се чудят какъв нов заем да изтеглят ( 10 000 или 20 000 лв), каква промоция на М-тел върви , как да се напият повече от предния път.

Като се запознах от едно предаване как се прави военен метеж мисля, че при сегашните условия е невъзможно.


Това да ги натирим без право на завръщане е добра идея . Но хубаво да е съчетано с условия в страната при коити циганите да не искат да си идват. Т.е. двойно да се осигурим.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Локи
Публикувано на: 11.10.2005, 17:58
Quote Post


дебелооки
***

Група: Участници
Съобщения: 124
Участник # 119
Дата на регистрация: 24-September 05



QUOTE (ЛЕМС @ Oct 11 2005, 02:29 PM)
Eй, ма вие не сте разбрали основната ми мисъл:
ДА ГИ НАТИРИМ БЕЗ ПРАВО НА ЗАВРЪЩАНЕ!!!!

!

Лемс ще се съглася с теб ако ми кажеш кои сме това НИЕ. Кои сме които трябва да натирим циганите. Българите като цяло, воините на Тангра, националистите или ние, които пишем във вашият форум?


--------------------
“?? ???????? ???????? ??. ??????? ???? ? ?????? ? ??????????????? ? ????, ?? ???, ???? ?? ?? ??????? ????????? ?????? ???????? ????.”
?????????? ???????
PM
Top
Атила
Публикувано на: 12.10.2005, 6:18
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 85
Участник # 37
Дата на регистрация: 23-July 05



днес чух един прекрасен коментар от една баба:
QUOTE
Атака е: Ромите да влизат в релсите.

та посмилих по въпроса и си мисля, че обтатното би било по сполучливо - релсите да вкараме в ромите


--------------------
«Ego sum Attila flagellum Dei»
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 12.10.2005, 8:54
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (Атила @ Oct 12 2005, 06:18 AM)
мисля, че обтатното би било по сполучливо - релсите да вкараме в ромите

Абе да вкараме ромите в релсите няма да е достатъчно: ще трябва после да мине товарния влак. smil4334af067a7a3.gif smil4334af067a7a3.gif smil4334af067a7a3.gif smil4334ac3a07306.gif


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
ЛЕМС
Публикувано на: 12.10.2005, 11:08
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 293
Участник # 26
Дата на регистрация: 22-July 05



QUOTE (Локи @ Oct 11 2005, 05:58 PM)
Лемс ще се съглася с теб ако ми кажеш кои сме това НИЕ. Кои сме които трябва да натирим циганите. Българите като цяло, воините на Тангра, националистите или ние, които пишем във вашият форум?


Лелеееее, пак съм била неясна! smil4334a3cd1fd8f.gif

Ти отскоро си `потребител` във воинския форум, Локи. Още не си се ориентирал, щом СЕ дистанцираш. И явно не си ми свикнал с глупотевините.
РАЗЯСНЯВАМ:
Няма "или", а само "И". Всичко що е БЪЛГАРИН е Отговорно за ДЕЙСТВИЯТА по ОЧИСТВАНЕТО на България от ПАРАЗИТИ и вредители!
smil4334aa21c9ca7.gif

И още нещо: не си длъжен ДА СЕ СЪГЛАСИШ с мен. Важното е да си СЪГЛАСЕН СЪС ... СЕБЕ СИ!
smil3dbd4e398ff7b.gif


--------------------
??????????????? ? ?????? ? ????????.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top

Topic OptionsСтраници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020